Kalisz: Artur Barciś w Kaliszu

  • 22.07.2020, 13:14
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Artur Barciś w Kaliszu
Artur Barciś to znakomity aktor, który wcielił się już w wiele postaci filmowych i teatralnych. Aktor posiada odcisk swojej dłoni na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach oraz liczne nagrody za role filmowe.

Tym razem wcieli się w rajdowca i może być to jego rola życiowa, albowiem weźmie udział w motoryzacyjnym turnieju gwiazd, który odbędzie się 30 sierpnia 2020 roku. W ramach organizowanej przez fundację ,,Pomaganie Jest Trendy" we współpracy z fundacją PZU oraz fundacją ,,Omnes Simul" imprezy ,,Charity Ride With The Stars – z nami bezpieczniej !" na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu.

W ramach turnieju wraz z pozostałymi uczestnikami będzie musiał on pokonać samochodem tor przeszkód oraz konkurencje przygotowane przez zespół ODTJ w Kaliszu. Na razie organizatorzy nie chcą zdradzić z kim konkurować będzie aktor, mówi się jednak, że zaproszenie zostali znani piłkarze i zawodnicy MMA.

Wiadomo też, że w ramach imprezy powstanie specjalna strefa food truck' owa ,,Podano", serwująca uczestnikom imprezy wyjątkowe i zdrowe zestawy kanapkowe, które wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, mogą okazać się inspiracją dla uczniów oraz ich rodziców.

Wraz z oficjalnym startem kampanii promującej imprezę, organizatorzy zdradzają kolejne szczegóły jej dotyczące. Wiemy na przykład, że w trakcie imprezy prócz turnieju gwiazd uczestnicy będą mogli skorzystać z niecodziennych atrakcji jak symulatory poślizgu, dachowania, zderzenia i wiele innych, a dla dzieci zostanie stworzona specjalna strefa ,,Kids Club Park", aby jednak z nich skorzystać, będą musieli nabyć okolicznościowe monety, nad którymi pracuje obecnie Mennica Sudecka. W kolejnych dniach organizatorzy będą zdradzali coraz więcej szczegółów oraz nazwisk biorących udział w turnieju gwiazd za pośrednictwem strony www.40milionowserc.pl oraz poświęconym imprezie wydarzeniu na facebook'u. Tam też będzie można uczestniczyć w imprezie on line (na żywo). Stream udostępniony zostanie przez gwiazdy, ogólnopolskie media oraz media polonijne zagranicą.

Fot. Grażyna Gudejko

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe