Ostrów: Wyposażenie Areny napiera tempa

  • 22.07.2020, 10:37
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wyposażenie Areny napiera tempa
Kozetki lekarskie, krzesła, stoły, szafki i wiele innych mebli trafi już wkrótce na Arenę Ostrów.

21 lipca podpisano umowę z dostawcą mebli do pomieszczeń budynku hali widowiskowo-sportowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kowalczyka w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa hali widowiskowo-sportowej. Zwycięzcą przetargu jest lokalna firma „Cadabra”.

- Budowa Areny Ostrów to inwestycja, która wzbudza niemałe emocje. Wszystko musi być wykonane perfekcyjnie – od murów hali po wykończenie i wyposażenie. Jestem jednak przekonany, że współpracą z firmą „Cadabra” będzie równie doskonała, co sama Arena – mówi Mikołaj Kostka, zastępca prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

Do miejskiego przetargu na wykonanie, dostawę i montaż mebli wpłynęło pięć ofert. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma „Cadabra” Tomasza Przybyła z Ostrowa Wielkopolskiego. „Cadabra”, jak zdradził Tomasz Przybył, zajmuje się głównie wyposażaniem w meble ministerstw i wojska. Teraz ostrowska firma, wyposaży w meble Arenę Ostrów. W ramach zadania Arena wyposażona zostanie w m.in. krzesła obrotowe, krzesła przeznaczone do karmienia dziecka np. dla matki karmiącej piersią, kozetki lekarskie, taborety medyczne na kółkach, łóżka do masażu, regały, ławki, parawany, szafki, biurka, stoły i siedziska. Kształt, forma i styl mebli ma być spójny z pozostałym wyposażeniem. Meble będą również utrzymane w ostrowskich barwach. Tak, jak i sama hala, będą one odznaczać się kolorami czarnym, czerwonym, białym lub szarym.

Dostawca zobowiązany jest dostarczyć i zamontować meble do 15 września. Przewidywany koszt inwestycji to 156 542 złote.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe