Ostrów: Wykonawca mebli dla Areny Ostrów wybrany

  • 14.07.2020, 10:35 (aktualizacja 14.07.2020, 10:43)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wykonawca mebli dla Areny Ostrów wybrany
Po zakończeniu prac budowlanych na terenie hali widowiskowo – sportowej, przyszedł czas na kolejny etap - wyposażenie.

Pierwsze szafki, blaty, biurka i lady już wkrótce zostaną zamontowane w pomieszczeniach Areny Ostrów. Dziś podpisana została umowa dotycząca wyposażenia hali widowiskowo – sportowej w meble w zabudowie. 
- To będzie historyczne zamówienie. Na Arenę Ostrów miasto czekało 30 lat. To prestiżowa inwestycja. Obiekt ten stanie się wizytówką Ostrowa i mam nadzieję, że również kunsztu poszczególnych wykonawców – mówiła podczas podpisania umowy Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Do miejskiego przetargu na wykonanie, dostawę i montaż mebli na indywidualne zamówienie dla budynku Areny Ostrów w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa hali widowiskowo – sportowej” zgłosiły się cztery podmioty. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Usługi Stolarskie Adama Jamroziaka z Sieroszewic.
- Współpracowaliśmy już z Urzędem Miejskim. Wyposażaliśmy m.in. pomieszczenia Centrum Aktywności Lokalnej, a wcześniej niektóre z biur urzędu. Osobiście będę nadzorował to zamówienie – zaznaczał Adam Jamroziak.
W ramach zadania Arena wyposażona zostanie w m.in. biurka w zabudowie stolarskiej, kontuar w sali konferencyjnej, aneks kuchenny, ladę barową przy pomieszczeniu zaplecza antresoli, aneks kuchenny, drzwi przesuwne w formie szafy, szafki w zabudowie, szafki wiszące i zestawy szafek kuchennych ze stołem w ciągu blatu.
Przewidywany koszt inwestycji to 148.438 złotych. Wykonawca oferuje dodatkowy okres 4 lat gwarancji na przedmiot zamówienia. Łącznie firma udziela 6 lat gwarancji na wykonane meble w zabudowie.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe