Żużel: Grupa Kapitałowa CRK wspiera Ostrovię

  • 11.07.2020, 14:47 (aktualizacja 22.07.2020, 10:42)
  • Ryszard Binczak
Żużel: Grupa Kapitałowa CRK wspiera Ostrovię
Tuż przed startem sezonu w eWinner 1. Lidze TŻ Ostrovia S.A. podpisała umowę sponsorską z Grupą Kapitałową Centrum Rozwoju Komunalnego.

 Ostrowski klub oczywiście wspiera także Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski. Umowa dotacyjna w tym przypadku została podpisana już wcześniej.
– Serdecznie dziękujemy prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beacie Klimek oraz prezesowi Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego Bartoszowi Ziółkowskiemu za pomoc i wsparcie. Cieszę się, że nasza współpraca układa się coraz lepiej. Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski postarają się, jak najlepiej reprezentować miasto oraz wszystkich swoich sponsorów w rozpoczynających się w ten weekend rozgrywkach eWinner 1. Ligi. Wszystkie nasze mecze będą transmitowane w telewizji lub na platformie internetowej, co tylko zwiększy możliwości promocyjne zarówno dla Ostrowa Wielkoopolskiego jak i naszych sponsorów – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia S.A., który podpisał umowę wspólnie z członkiem zarządu spółki, Mariuszem Staszewskim.
za: TŻOstrovia

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe