Golf: Turniej o Puchar Wójta Gminy Ostrów

  • 05.07.2020, 14:54
  • Ryszard Binczak
Golf: Turniej o Puchar Wójta Gminy Ostrów
Na MICHAŁKÓW GOLF COURSE rozegrany został po raz pierwszy turniej golfowy pod patronatem Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski Piotra Kuroszczyka - z nagrodami ufundowanymi przez gminę Ostrów Wielkopolski.

W klasyfikacji drużynowej brutto o nagrodę główną (kosa spalinowa)zwyciężyła drużyna Ostrów w składzie: M.Cepinski-51, A. Piechota-49, P. Zaremba-47
Klasyfikacje indywidualna brutto, po zaciętej walce - dogrywka na 4 kolejnych dołkach pomiędzy A. Berkowskim i W. Rojkiem wygrał W. Rojek, który jeszcze w ubiegłym roku był aktywnym członkiem klubu i tym samym zdobył okazały Puchar Wójta Gminy Ostów Wielkopolski. Pozostali wyróżnieni to zwyciężczyni klasyfikacji żeńskiej   B. Staszok z drużyny MIX   oraz  zwycięzca  klasyfikacji  netto  Z. Kijowski  z drużyny KOŁĄTAJEW.  W sobotnich  zawodach brała udział również  GRUPA CARDIO GOLF. Jedyna w Polsce, z wyróżniającym się  T. Puchalskim.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe