Aglomeracja: 40 milionów serc wybije z Kalisza

  • 04.07.2020, 09:29
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: 40 milionów serc wybije z Kalisza
Z Kalisza rusza właśnie wyjątkowy projekt charytatywny pod nazwą ",,40 milionów serc", którego ogólnopolska idea ma w zamyśle pozyskać jak najwięcej środków, które następnie przeznaczone zostaną na pomoc szpitalom m.in.: w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Pleszewie, Poznaniu i Kępnie.

 W ramach projektu, w różnych częściach Polski organizowane będą różnego typu eventy, których część z uwagi na pandemię została przesunięta. Jedną z najbliższych imprez w naszym regionie będzie ,,Charity Ride With The Stars – z nami bezpieczniej!" – motoryzacyjna impreza charytatywna z udziałem znanych osób, w ramach której odbędą się pierwsze zbiórki na zakup sprzętu dla oddziałów położniczych.
 W ramach akcji każdy z nas może nie tylko pomagać, ale także wejść w posiadanie milionów, bowiem została wybita moneta o nominale ,,40 milionów serc" z wizerunkiem wcześniaka w trakcie inkubacji, która będzie nie lada gratką dla kolekcjonerów, ale też środkiem płatniczym, upoważniającym chociażby do wejścia na jedną z imprez organizowanych w tym roku przez fundację. Oczywiście zyski ze sprzedaży monet wykonanych z kruszywa nordic gold oraz w wersji pozłacanej 24 karatowym złotem, w całości trafią na wskazany cel, a bieżące informacje zarówno o samej akcji jak i wszelkie rozliczenia publikowane będą na bieżąco na stronie www.40milionowserc.pl .
 
 - Chcemy dotrzeć do wszystkich niemalże 40 milionów serc bijących w Polsce z apelem o to, by wzajemnie szanować się i wspierać. To niezwykle potrzebna akcja w tych czasach, a przy tym motywująca, bo mamy misję – pomagać szpitalom ratować serca kolejnych Polaków, którzy na świat przybyli przedwcześnie. Wystąpiliśmy również do obu kandydatów na Prezydenta RP, by solidarnie włączyli się oni do akcji, apelując do swoich wyborców o wzajemny szacunek i miłość względem każdego człowieka, który głosować chce na przeciwnika. Chcielibyśmy, aby to ich serca jako potencjalnego, przyszłego Prezydenta RP wybiły jako pierwsze, dlatego poprosiliśmy o reakcję w ciągu 24 h – tłumaczy kierownik sztabu
 Jak przekonują organizatorzy strona www.40milionowserc.pl ma być miejscem w social mediach, gdzie nikt nie zostanie usunięty bez względu na to na kogo zagłosuje w wyborach, miejscem wolnym od hejtu, gdzie wszyscy są równi bez względu na poglądy, rasę, wiarę czy orientację. Ma być to miejsce, w którym nikt nikogo nie będzie obrażał, rozumiejąc, iż każdy ma prawo do bycia kim chce i żyć jak chce, dopóki nie robi nikomu krzywdy. Miejsce merytorycznej dyskusji i możliwości debatowania na wszelkie tematy. Ma to być też miejsce, gdzie ludzie mogą liczyć na pomoc innych i rozumieją, że nie można walczyć o wolność dopóki dopóty, nie będziemy domagać się wolności kosztem cenzurowania zdania drugiej strony.
 
 
 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe