Ostrów: Prezydent Klimek z absolutorium

  • 01.07.2020, 16:43 (aktualizacja 04.07.2020, 09:42)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Prezydent Klimek z absolutorium
Ostrowscy radni udzielili prezydent Ostrowa Beacie Klimek wotum zaufania oraz absolutorium za 2019 rok.

Przedstawiony został również dzisiaj raport o stanie miasta za rok 2019 oraz sprawozdanie roczne Prezydenta Miasta z wykonania budżetu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego za 2019 rok wraz z informacją o stanie mienia Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

- Budżet 2019 roku zrealizowany sprawnie i skutecznie przez prezydent Beatę Klimek zmienił nasze miasto na lepsze. Rok 2019 był kolejnym etapem dynamicznego rozwoju Ostrowa Wielkopolskiego w dziedzinie inwestycyjnej i społecznej. Był momentem podjęcia przełomowych i oczekiwanych przez dziesięciolecia miejskich inwestycji, takich jak hala sportowo-widowiskowa Arena Ostrów, rewitalizacja centrum miasta czy rozbudowa systemu retencji - wskazuje Marek Śliwiński, przewodniczący Klubu Radnych Przyjazne Miasto.

- Ostrów Wielkopolski poprzez wiele ambitnych i odważnych, a czasem pionierskich w skali kraju działań jak Rewitalizacyjny Budżet Obywatelski czy Ostrowski Rynek Energetyczny, pokazuje nie tylko siłę lokalnej wspólnoty samorządowej, ale również potencjał i moc miast średniej wielkości - podkreśla radny Mateusz Nycek, rzecznik Klubu Przyjazne Miasto.

Za udzielone absolutorium oraz wotum zaufania prezydent Beata Klimek dziękowała nie tylko radnym, ale także urzędnikom oraz mieszkańcom.

- Dziękuję wszystkim tym radnym, którzy pozytywnie ocenili moją pracę na rzecz naszego miasta w 2019 roku i podnieśli rękę za udzieleniem mi wotum zaufania oraz absolutorium – mówi prezydent Beata Klimek. - To głosowanie za Ostrowem inwestycyjnym - głos oddany na dynamiczny rozwój miasta. Wszystkim moim radnym dziękuję za wsparcie, za zaangażowanie w pracę na rzecz Ostrowa Wielkopolskiego i jego mieszkańców. Dzięki tej współpracy miasto się zmienia, pięknieje, staje się miejscem, z którego ostrowianie mogą być dumni. Dziękuję mojemu zespołowi, urzędnikom Urzędu Miejskiego za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, ciężką pracę i sprawne wykonanie ubiegłorocznego budżetu w momencie realizacji historycznych dla Ostrowa inwestycji. Moim ukochanym mieszkańcom dziękuję przede wszystkim za codzienny doping i życzliwość, które dodają skrzydeł i są nieocenionym wsparciem w trudnych chwilach. To, jakim wspaniałym miastem staje się Ostrów jest naszym wspólnym sukcesem!

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe