Powiat Ostrowski: Remont Zielonej

  • 01.07.2020, 06:13
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Remont Zielonej
Przebudowa drogi we Wtórku to kolejny przykład wzorowej współpracy gminy Ostrów Wielkopolski z Powiatem Ostrowskim.

Od maja trwają tam na wielką skalę prace przy ulicy Zielonej. To droga powiatowa. Jej remont współfinansuje gmina Ostrów Wielkopolski. Samorząd przekazał na ten cel 200 tysięcy złotych. W sumie prace kosztować będą 455 tysięcy złotych. Inwestycja obejmuje przebudowę drogi powiatowej na odcinku prawie 300 metrów. Po zakończeniu prac, droga będzie szersza z bezpiecznym chodnikiem.

- Jest to bardzo uczęszczany odcinek przez naszych mieszkańców. To właśnie przy ulicy Zielonej znajduje się zatoczka dla autobusów wraz z przystankiem. Po zakończeniu prac będzie to dużo bardziej bezpieczny odcinek drogi, dodatkowo zyskamy ładnie wyglądającą zajezdnie - mówi radny Gminy Ostrów Wielkopolski oraz sołtys Wtórku Ryszard Ryfa.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe