Ostrów: Kolejowy konkurs

  • 30.06.2020, 07:41
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Kolejowy konkurs
Bardzo dobrze spisali się uczniowie klas kolejowych ostrowskiego Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych w eliminacjach Krajowego Konkursu „Szlakiem Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej w 175-lecie jej otwarcia”. Zmagania zostały przeprowadzone w systemie zdalnym.
  1. w Ostrowie w etapie eliminacyjnym reprezentowała siódemka uczniów wywodzących się klas T1g i ET2: Bartosz Jasiński, Alan Jaś, Karolina Jeżewska, Aleksandra Krawczyk, Mikołaj Lis, Mateusz Łuszczek, Magdalena Miklas. Musieli oni rozwiązać test złożony z 50 pytań. Najlepiej w tym gronie wypadł Mikołaj Lis, który zgromadził aż 97,5 proc. punktów możliwych do zdobycia. Udany występ zaliczyli też pozostali. Ich wyniki wynosiły od 85 do 60 proc. W efekcie najprawdopodobniej wszyscy wywalczą awans do etapu finałowego, który zaplanowano 29 września w Warszawie. Opiekunami uczniów była Dorota Kierzek – nauczyciel przedmiotów kolejowych. Organizatorami konkursu to: Stowarzyszenie Edukacja dla Rozwoju Kolei w miejscowości Choszczowe i „Stacja Muzeum” – samorządowa instytucja kultury z siedzibą w Warszawie.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe