Ostrów: Jechał w obszarze zabudowanym ponad 140 km/h

  • 30.06.2020, 06:10
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jechał w obszarze zabudowanym ponad 140 km/h
Policjanci ostrowskiej drogówki w ostatnich dwóch dniach zatrzymali 3 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Rekordzista pędził 141km/h. Policjanci nałożyli na kierowców mandaty karne i zatrzymali uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.

Ostrowscy policjanci w dalszym ciągu nie odpuszczają drogowym piratom. Zatrzymane prawa jazdy pokazują, że nadal są osoby, które jeżdżą niebezpiecznie i zdecydowanie za szybko. Tym samym, nie zastanawiają się nad tym, jakie stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.
Mundurowi w ostatnich dwóch dniach zatrzymali 3 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Rekordzista pędził osobowym volvo z prędkością 141km/h, co oznacza że przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 90km/h.
Poza zaangażowaniem i troską policjantów o zapewnienie bezpieczeństwa na drogach istotna jest również sama postawa kierujących - ich zachowanie na drodze, szacunek dla innych uczestników ruchu, ale przede wszystkich przestrzeganie prawa. Jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami, zwłaszcza z odpowiednią prędkością to swoisty fundament bezpieczeństwa na drogach.
Kierowcy, którzy zostali zatrzymani za nadmierną prędkość zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Zatrzymano im również uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe