Procentuj dla Kalisza i wygraj laptopa!

  • 01.02.2017, 23:10 (aktualizacja 25.02.2017, 16:28)
  • Admin Admin
Procentuj dla Kalisza i wygraj laptopa!
Coroczny obowiązek rozliczania się z fiskusem to również doskonały moment na wsparcie lokalnych organizacji pożytku publicznego. Każdy może pomóc, przekazując 1 proc. podatku określonemu podmiotowi w Kaliszu. By dodatkowo zmotywować kaliszan, magistrat ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest laptop!

Kaliszanie mogą wybierać spośród działających w naszym mieście 35 organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego. Ich wykaz znajduje się w załączniku oraz na podstronie „Organizacje pozarządowe”. Pamiętajmy – decydując się na powierzenie 1 proc. lokalnej organizacji, wspieramy wiele kaliskich projektów, między innymi z obszarów pomocy społecznej, ochrony i promocji zdrowia, kultury oraz sportu.

 

Czego organizatorzy konkursu oczekują od uczestników? Wystarczy wybrać jedną z organizacji pożytku publicznego, funkcjonującą na terenie Kalisza i (w maksymalnie pięciu zdaniach) uzasadnić, dlaczego właśnie ten podmiot warto wesprzeć, przekazując na jego rzecz swój 1 procent. Zwycięzcę wytypuje Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Kaliszu spośród osób, które nadeślą najciekawsze odpowiedzi.

 

Wypowiedzi prosimy nadsyłać pod adresem [email protected] W temacie maila prosimy wpisać hasło „procentuj”, natomiast w treści uzasadnienie wyboru oraz oświadczenie podpisane imieniem i nazwiskiem, które znajduje się w regulaminie. Odpowiedzi można nadsyłać do końca kwietnia 2017 roku. Zwycięzcę konkursu poznamy 12 maja 2017 roku. Zostanie on ogłoszony na stronie www.kalisz.pl. Przed odbiorem nagrody zwycięzca będzie zobowiązany do okazania komisji konkursowej kopii swojego zeznania podatkowego, złożonego w Urzędzie Skarbowym.

 

 

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe