Powiat Ostrowski: Medale dla czytelników

  • 20.06.2020, 15:18
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Medale dla czytelników
Najlepsi czytelnicy z gminy Sieroszewice odebrali dyplomy i medale z rąk dyrektor sieroszewickiej książnicy Marii Marciniak.

XV edycja Powiatowego Konkursu „Czytelnik Roku 2019” organizowana przez Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich odbyła się w tym roku w innej formie ze względu na pandemię koronawirusa. Z gminy Sieroszewice najwięcej książek przeczytały: Sylwia Marciniak, czytelniczka Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach, Maria Kasprzyk, czytelniczka filii w Ołoboku, Maria Szymańska, czytelniczka filii w Wielowsi i Lucyna Krawczyk, czytelniczka filii w Strzyżewie. Czytelniczki odebrały dyplomy i medale w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach.
 – Serdecznie gratuluję moim czytelniczkom, które czytają bardzo dużo książek. Liczba woluminów wypożyczana przez te panie jest imponująca. Warto podkreślić, że czytelniczki korzystają nie tylko z biblioteki w Sieroszewicach, ale także innych placówek – powiedziała Maria Marciniak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach.

Ewa Kotowska-Rasiak

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe