Powiat Ostrowski: Podziękowanie z DPS w Psarach

  • 04.06.2020, 11:03
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Podziękowanie z DPS w Psarach
Dyrekcja wraz z pracownikami i mieszkańcami DPS w Psarach dziękuje ludziom dobrej woli, którzy w sytuacji kryzysowej wyciągnęli rękę aby ośrodkowi pomóc.

 Podziękowanie 
W imieniu Pracowników i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Psarach wdzięczna i wzruszona pragnę złożyć wszystkim Darczyńcom oraz ludziom dobrej woli serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc, wsparcie materialne i finansowe oraz za wszystkie dobre słowa , które otrzymaliśmy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii COVID - 19. 
Trzeba wielkości ducha i ogromnego serca, by bezinteresownie pomagać innym. Państwa postawa utwierdza nas w przekonaniu, że w trudnych chwilach można zawsze liczyć na solidarną i bezinteresowną pomoc innych osób. Jesteście Państwo dla nas świadectwem otwartości na drugiego człowieka. Dzięki Waszej pomocy możemy cały czas chronić naszych podopiecznych, będących w grupie osób najbardziej zagrożonych. Tylko wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie stawić czoła wyzwaniom jakie niesie walka z koronawirusem. 
Dziękujemy za okazanie dobrego serca, pomoc i szlachetny gest w postaci przekazanych darów. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadamia nam, że mamy wielu Przyjaciół, na których możemy liczyć. 
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Psarach 
Milena Przybylska

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe