Piłka nożna: Szczepaniak najlepszy

  • 04.06.2020, 06:09
  • Ryszard Binczak
Piłka nożna: Szczepaniak najlepszy
Krystian Szczepaniak zwycięzcą Ostrovskiego Technika.

W dogrywce klubowego konkursu Ostrovski Technik spotkali się dwaj zawodnicy, którzy po pięciu rundach mieli na swoim koncie największą, identyczną ilość punktów: Krystian Szczepaniak (rocznik 2003) i Wojciech Górecki (2004).

 

Tym razem nie liczyły się tricki techniczne a precyzja. Komisja konkursowa zdecydowała, że wygra ten który jako pierwszy trafi w poprzeczkę bramki. Rywalizacja zakończyła się bardzo szybko, a pierwszy dokonał tego Krystian Szczepaniak!

Na boisku za Parowozownią na uczestników tej piłkarskiej zabawy czekały nagrody. Konkurs, którego pomysłodawcą był trener Konrad Rusek z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz klubowy i będzie on kontynuowany w kolejnych latach.

 

Ostrovski Technik – klasyfikacja generalna: 1. Krystian Szczepaniak – 660 pkt+1, 2. Wojciech Górecki – 660 pkt, 3. Bartosz Szwałek – 650 pkt, 4. Dominik Jackowski – 520 pkt, 5. Olivier Dolata – 450 pkt, 6. Hubert Moś – 200 pkt, 7-8. Kacper Mielniczek, Wojciech Susłowski – 100 pkt. DB

Fot. www.ostrovia1909.pl

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe