Powiat Ostrowski: Dodatkowe zniżki dla seniorów z Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce

  • 02.06.2020, 13:20
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Dodatkowe zniżki dla seniorów z Gminy i Miasta Nowe…
W Ostrowie Wielkopolskim doszło do podpisania porozumień międzygminnych dających posiadającym Skalmierzycką Kartę Seniora możliwość korzystania z kolejnych zniżek.

Samorządy reprezentowali burmistrz Jerzy Łukasz Walczak i prezydent Beata Klimek, natomiast spółkę CRK Zieleń i Rekreacja prezes Wojciech Białas. Tym razem jest to sześć ulg, które można zrealizować na terenie Ostrowa Wielkopolskiego:

  • 30% zniżki na seanse filmowe organizowane w Kinie „Komeda” 3D;
  • 30% zniżki na imprezy organizowane przez Ostrowskie Centrum Kultury;
  • 30% zniżki na imprezy organizowane w Forum Synagoga;
  • 30% zniżki na korzystanie z lodowiska z funkcją rolkowiska;
  • 30% zniżki na korzystanie z Basenu Miejskiego „Olimpijska”;
  • 50% zniżki na korzystanie z Parku Olbrzymich Owadów na terenie zalewu Piaski Szczygliczka.

Cieszę się, że nasz program się rozrasta, zarówno o kolejnych przedsiębiorców, jak i seniorów. Wydaliśmy już blisko 500 kart i mamy nadzieję, że to dopiero dobry początek. Mamy wszak blisko 2500 osób mających prawo o taką kartę się ubiegać ­– skomentował burmistrz Jerzy Łukasz Walczak. Z tego miejsca chciałbym także bardzo serdecznie podziękować Pani Prezydent Beacie Klimek, która wykonała w naszą stronę ładny gest. Jesteśmy pierwszym samorządem, którego mieszkańcy w jesieni życia będą korzystali z ulg i zniżek na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe