Ostrów: Policjanci zapobiegli tragedii

  • 28.05.2020, 14:14
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci zapobiegli tragedii
Policjanci Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy uratowali 31-letniego mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Desperat zamknął się w swoim mieszkaniu. Policjanci wyważyli drzwi i zdjęli pętle z szyi mężczyzny.

Kilka dni temu, po godzinie 19.00 do dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o targnięciu się na swoje życie przez mężczyznę. Na miejsce pojechali szybko policjanci Wydziału Prewencji sierż.sztab. Wiesław Wojtysiak i post. Dariusz Kobusiński. Gdy dojechali na miejsce zdarzenia zastali zgłaszających, którzy poinformowali, że mężczyzna wysłał sms, z którego miało wynikać, że podejmie próbę samobójczą. Policjanci natychmiast pobiegli pod wskazane mieszkanie. Mężczyzna nie otwierał drzwi, dlatego też policjanci postanowili je wyważyć. Gdy wbiegli do środka zauważyli mężczyznę który nie miał oznak życia. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zdjęli 31-latkowi pętle z szyi. Mężczyzna zaczął oddychać i odzyskał przytomność. Po chwili na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe.

Funkcjonariusze monitorowali czynności życiowe mężczyzny do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego. 31-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe