Powiat Ostrowski: Odbudowano stary most w Świecy

  • 27.05.2020, 07:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Odbudowano stary most w Świecy
W miejscowości Świeca zakończono prace przy odbudowie starego mostu.

W ramach zadania wykonano rozbiórkę dawnych elementów drewnianych, wykonano betonowe, zbrojone stopy fundamentowe o śr 800 mm. Do pozostałych elementów należało wykonanie przyczółka żelbetowego, montaż dźwigarów stalowych, ułożenie drewnianej jezdni mostu, montaż stalowej poręczy, umocnienie skarp ażurowych płytami betonowymi, oraz wykonanie betonowych podjazdów.
Wykonawcą inwestycji była firma „Budowa i Konserwacja Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Jarosław Pobóg-Górski”. 22 maja br. odbył się odbiór inwestycji w którym uczestniczyli przedstawiciele odolanowskiego samorządu: zastępca burmistrza Jan Prokop, radny Gminy i Miasta Odolanów ze Świecy Grzegorz Fleischer oraz wykonawcy inwestycji.MW

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe