Piłka nożna: KKS wraca do kobiecej piłki. Nabór już ruszył

  • 27.05.2020, 06:48
  • Ryszard Binczak
Piłka nożna: KKS wraca do kobiecej piłki. Nabór już ruszył
Po blisko trzech latach przerwy Kaliski Klub Sportowy zamierza reaktywować sekcję piłki nożnej kobiet.

Funkcjonująca w Kaliskim Klubie Sportowym sekcja kobiecej piłki nożnej zakończyła działalność w trakcie rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Wywalczone przez ekipę seniorów  mistrzostwo III ligi gr. 2 i awans na wyższy, centralny szczebel rozgrywek zainspirował klub   do podjęcia decyzji o reaktywowaniu damskiej drużyny. Nad rozwojem sekcji czuwać będzie Dariusz Smolarek, koordynator ds. szkolenia Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz, który w przeszłości, jako trener odnosił sukcesy w kobiecej piłce, doprowadzając zespół seniorek do II ligi. To spod jego skrzydeł wyszły takie zawodniczki jak Weronika Helińska i Anna Zając, które w swoim sportowym CV zapisały występy z orzełkiem na piersi oraz w zespołach na poziomie ekstraklasy.

KKS zaprasza dziewczynki z Kalisza i okolic, z roczników 2008-2009, 2010-2011 i 2012-2013. Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod numerem telefonu 606 905 465. KZ
Fot. KKS Kalisz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe