Ostrów: Konopie w szafie

  • 26.05.2020, 06:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Konopie w szafie
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali 28-latka podejrzewanego o nielegalną uprawę konopi i posiadanie znacznych ilości narkotyków.

W jego mieszkaniu policjanci znaleźli przystosowaną pod uprawę konopi szafę i namiot. To właśnie tam dojrzewały rośliny, z których można było później uzyskać marihuanę. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście krzewów, ponad pół kilograma suszu, wentylatory, lampy, młynki czy wagę elektroniczną. Namiot i szafa były specjalnie przystosowane do prowadzenia nielegalnej uprawy, miały zamontowane oświetlenie i system nawiewu. Podczas dalszego przeszukania, policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad pół kilograma suszu, dodatkowo w lodówce policjanci znaleźli nasiona konopi.
28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany oraz za jej uprawę. Decyzje w jego sprawie podejmie sąd. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe