Powiat Ostrowski: Szkoły bez uczniów. Czas na remonty

  • 25.05.2020, 07:39
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Szkoły bez uczniów. Czas na remonty
Władze gminy Ostrów Wielkopolski nie czekają na letnie wakacje i już ruszają z remontami placówek.

Pierwsze prace trwają w szkole podstawowej w Gorzycach Wielkich. Tam na sali sportowej trwa cyklinowanie parkietu. Podłoga wymagała już renowacji. Zakres prac obejmuje: cyklinowanie parkietu o powierzchni 993 m2, trzykrotne lakierowanie parkietu, odtworzenie linii boisk na parkiecie. Prace kosztować będą w sumie 60 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z budżetu gminy. To pierwszy remont parkietu od czasu wybudowania sali gimnastycznej w 2009 roku.
To nie koniec planów remontowych w szkołach i przedszkolach.
- Niebawem rozpocznie się remont korytarza i łazienek w szkole podstawowej we Franklinowie. W szkole w Szczurach remontowany będzie korytarz w najniższej kondygnacji placówki. Na początku czerwca rusza rozbudowa przedszkola w Sobótce - mówi wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe