Kalisz: Dostaniesz kwiatek za wyrażoną opinię

  • 21.04.2017, 12:15 (aktualizacja 21.04.2017, 12:33)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Dostaniesz kwiatek za wyrażoną opinię KR
Ruszyły konsultacje dot. projektu Gminnego Programu Rewitalizacji. W ich przeprowadzenie włącza się również Komitet Rewitalizacji, który w zamian za opinię o GPR obiecuje kwiatka. Przyjdź w sobotę do Parku Miejskiego i wyraź swoje zdanie.

Komitet Rewitalizacji zrzesza przedstawicieli interesariuszy rewitalizacji, a więc mieszkańców, przedsiębiorców, właścicieli i zarządców nieruchomości, a nawet organizacji pozarządowych. Działają społecznie i nie są związani z żadną partią polityczną. 

Celem Komitetu Rewitalizacji jest wspomaganie procesu rewitalizacji. Jednym z pomysłów jest projekt "Kwiatek za opinię".

Każdy kto przyjdzie sobotę 22.04.2017 r. do Parku Miejskiego i porozmawia z Komitetem na temat Gminnego Programu Rewitalizacji i wyrazi swoje zdanie czy obawy, w zamian otrzyma kwiatka doniczkowego. 

-. Chcemy zachęcić mieszkańców do udziału w konsultacjach, bo GPR to obecnie najważniejszy miejski dokument. To, co zostanie w nim uchwalone, zostanie zrealizowane, dlatego warto przyjrzeć się na co Miasto chce wydawać nasze wspólne pieniądze. Chodzi nam o zachęcenie mieszkańców do aktywności, bo Kalisz należy przecież do nas, nie do samorządowców - informuje Komitet Rewitalizacji.

W akcję „Kwiatek za opinię” włączył się również Urząd Miejski, który zaprojektował i wydrukował plakaty, a także kwiaciarki ze Śródmieścia. Do rozdania jest 100 roślin, podarowanych przez kwiaciarnię „Bonsai” i "Magdalenkę".

Aby wyrazić swoją opinię, przyjdź jutro do Parku Miejskiego w pobliżu Mostu Teatralnego. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 12:00.

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe