Powiat Ostrowski: Kolektory słoneczne

  • 22.05.2020, 06:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Kolektory słoneczne
Umowa na dostawę i montaż prosumenckich instalacji Odnawialnych Źródeł Energii została podpisana.

W Urzędzie Gminy i Miasta Odolanów została podpisana umowa z firmą FlexiPower Group na dostawę oraz montaż w indywidualnych gospodarstwach domowych prosumenckich instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (kolektory słoneczne) na terenie Gminy i Miasta Odolanów w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
W ramach zadania przewidziano zakup, dostawę, montaż i uruchomienie kompletnych 98 instalacji kolektorów słonecznych wykorzystujących odnawialne źródła energii na obiektach należących do mieszkańców Gminy i Miasta Odolanów.
W związku z panującą sytuacją niemożliwe jest zorganizowanie spotkania informacyjnego dlatego w najbliższych dniach z mieszkańcami zakwalifikowanymi do projekt będą telefonicznie kontaktować się pracownicy urzędu.
Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy i Miasta Odolanów, współfinansowanego ze środków WPRO 2014 – 2020. DS

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe