Żużel: Kup wirtualny karnet

  • 21.05.2020, 06:38
  • Ryszard Binczak
Żużel: Kup wirtualny karnet
W siedzibie klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego w godzinach od 9.00 do 16.00 można zakupić Wirtualny Karnet oraz cegiełki na pomoc dla ostrowskiego żużla w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE.

To kolejny z elementów akcji – po zbiórce na portalu https://zrzutka.pl/ratujmyzuzel – który ma pomóc uratować ostrowski żużel w sezonie 2020. Każdy kibic może wspomóc klub kupując w biurze klubu cegiełkę w cenie 10, 20, 50 i 100 złotych. Dodatkowo każda osoba, która wyrazi na to zgodę, kupując Wirtualny Karnet w cenie 100 złotych otrzyma w zamian własny wizerunek na trybunach Stadionu Miejskiego.
- Kibice nie mogą póki co być z nami fizycznie, ale duchowo jak najbardziej. Dzięki temu, będą mogli zobaczyć się w telewizji i poczuć dumę z tego, że wspierają ukochany klub - mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.
Dodajmy, że osoby, które wpłaciły już na zrzutkę kwotę 100 lub więcej złotych i nie wybierały w zamian za to żadnej nagrody, mogą otrzymać również swój wizerunek na trybunach. Trzeba jednak przesłać swoje zdjęcie wykonane na jasnym tle na adres mailowy: [email protected] wraz z potwierdzeniem wpłaty na zrzutkę. Co istotne, wielkość zdjęcia nie może przekraczać 20 MB,  (wymiar 3000 pikseli dłuższy bok i powinno być wykonane na wprost od ramion w górę). W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z fotografem klubowym Anną Kłopocką.
Zaznaczmy jednak, że Wirtualny Karnet nie upoważnia do wstępu na mecze sezonu 2020 w momencie, gdy zostanie zniesiony zakaz organizowania imprez masowych. Karnet jest cegiełką w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE. MK

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe