Ostrów: Zrób badania

  • 18.05.2020, 12:20
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zrób badania
Dziś na parkingu przy Stadionie Miejskim uruchomione zostało samochodowe centrum pobrań prób COVID-19 test and go.

To wynik bardzo dobrej współpracy pomiędzy wojewodą wielkopolskim, ostrowskim sanepidem, Wojskami Obrony Terytorialnej i naszym miastem.
- Już podczas pierwszych rozmów z wojewodą zapewniłam o gotowości wsparcia takiego przedsięwzięcia. Bardzo się cieszę, że podczas dzisiejszego briefingu prasowego wsparcie to zostało kilkukrotnie podkreślone i bardzo dobrze ocenione – szczególnie przez dowódcę blisko 50-osobowej obsługi stacji złożonej z żołnierzy WOT - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

Punkt się sprawdza. Zapisy są już na wtorek i środę. Wiele osób chce skorzystać z szansy na przetestowanie się. Zwiększa to poczucie bezpieczeństwa. 
- Jestem wdzięczna, że ostrowianie mogą z tej szansy skorzystać. Zachęcam zatem do tego, by dzwonić do wojewódzkiego sanepidu (tel. 61 65 68 075) i rejestrować się. Przez pięć dni przebadanych na obecność koronawirusa zostanie około 1000 osób - dodaje prezydent Ostrowa.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe