Ostrów: ZOO Centrum Żywienia z karmą dla schroniska

  • 16.05.2020, 08:51
  • Ryszard Binczak
Ostrów: ZOO Centrum Żywienia z karmą dla schroniska
ZOO Centrum Żywienia z ul. Limanowskiego przekazała 63 kilogramy suchej i mokrej karmy dla schroniska dla zwierząt.

Reprezentująca firmę Ewa Szwed dostarczyła ją do ostrowskiego Urzędu Miejskiego, gdzie trafiła do rąk Agnieszki Nowickiej, kierownik schroniska. Na swoim profilu w mediach społecznościowych, firma zachęca, by w tym trudnym czasie pomagać bezdomnym zwierzakom.
- Bardzo dziękuję za ten piękny gest. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych momentach życia, więc możemy zdecydowanie stwierdzić, że schronisko dla bezdomnych zwierząt zyskało właśnie wspaniałego przyjaciela – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Karma przekazana została w ostrowskim Urzędzie Miejskim na ręce Agnieszki Nowickiej, kierownik Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. W tym miejscu przebywa obecnie 160 psów i 3 koty.
- Bardzo się cieszę, że nasze schronisko może liczyć na pomoc ostrowian – ale nie tylko ich. Nawet w czasie, gdy było zamknięte mieszkańcy dzwonili, przywozili karmę, czasem zostawiali pod bramą. Szkoły, które przed zamknięciem organizowały zbiórki również ją dostarczały. Wspaniale jest widzieć, że mieszkańcy Ostrowa myślą o bezdomnych czworonogach, martwią się ich losem i pomagają w ich opiece. Im wszystkim z całego serca dziękuję – zapewnia Agnieszka Nowicka.  
Po przerwie w możliwości przebywania w schronisku gości związanej z trwająca epidemią, od 22 kwietnia jest ono znów otwarte dla odwiedzających, wolontariuszy i osób współpracujących ze schroniskiem.
Zachęcamy do odwiedzin, wspólnych spacerów, a szczególnie do adopcji tych oddanych człowiekowi zwierząt.   

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe