Żużel: Walasek gościem w Falubazie

  • 12.05.2020, 12:32
  • Ryszard Binczak
Żużel: Walasek gościem w Falubazie
Grzegorz Walasek jako pierwszy skorzystał z możliwości, które dają nowe przepisy. Doświadczony żużlowiec, który kontraktem na sezon 2020 związany jest z Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, doszedł do porozumienia z Falubazem Zielona Góra, gdzie będzie występował jako gość.

- Falubaz ma silny trzon drużyny, więc o tym, jaka będzie moja rola, przekonamy się w trakcie sezonu, który zapowiada się inaczej niż zwykle. Zależało mi na tym, by szybciej wejść w rytm treningowy, by mieć możliwość szybszego wyjazdu na tor i Falubaz mi ją dał – powiedział Grzegorz Walasek na łamach oficjalnej strony klubowej Falubazu Zielona Góra.

–Z naszymi zawodnikami doszliśmy szybko do porozumienia odnośnie nowych warunków startów w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Jednocześnie daliśmy zielone światło naszym reprezentantom do występów w PGE Ekstralidze jako goście. Jeśli nie będą nasze mecze kolidowały ze spotkaniami, w których mieliby wystąpić jako goście, nie będziemy robić żadnych problemów – wyjaśnia Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

–Czekamy jeszcze za rozwojem sytuacji w kwestii otwarcia granic i ewentualnej kwarantanny dla zawodników zagranicznych. W razie konieczności będziemy posiłkować się również gośćmi z 2.LŻ. Zakładamy jednak, że jedziemy w eWinner 1.LŻ w optymalnym składzie – podkreśla prezes klubu. MK
Fot. tzostrovia.pl

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe