Powiat Ostrowski: Szkoła w Ociążu z nagrodą SKO

  • 12.05.2020, 06:29
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Szkoła w Ociążu z nagrodą SKO
Rozstrzygnięty został wyjątkowy konkurs dedykowany szkołom i nauczycielom, zorganizowany przez Bank PKO BP z okazji 85-lecia SKO.

Wzięło w nim udział prawie 200 szkół podstawowych z całego kraju. Konkurs trwał od 8 listopada 2019 roku do 10 kwietnia 2020 roku. Jego celem była promocja praktycznej edukacji finansowej w ramach programu SKO. W rywalizacji szkół pod uwagę brane były następujące kryteria: promocja oszczędzania (nowi członkowie SKO), powszechność oszczędzania (liczba oszczędzających poniżej 13 roku życia) oraz suma środków na specjalnym konkursowym koncie, uzyskanych w trakcie działań podejmowanych w ramach SKO w danej szkole, np. zbiórki, kiermasze.
Wybrano 85 laureatów. Wśród nich jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ociążu, która zdobyła nagrodę II stopnia – robota do nauki programowania.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe