Powiat Kaliski: Warsztaty teatralne w Szkole Podstawowej w Moskurni

  • 20.04.2017, 14:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Warsztaty teatralne w Szkole Podstawowej w Moskurni
Kolejnym etapem teatralnej przygody, w ramach projektu "Rozwój przez sztukę", były warsztaty dla dzieci z klas I-III przeprowadzone przez pedagoga teatru Olę Rajską.
Na podstawie obejrzanej wcześniej w kaliskim teatrze inscenizacji "O dziewczynce, która podeptała chleb", dzieci z zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia przybliżające im takie wartości jak: szacunek, szczerość, wdzięczność i przebaczenie, a przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi. Zadania wykonywane podczas zajęć z panią Olą pozwoliły dzieciom zrozumieć, że prawdziwego szczęścia nie dają pieniądze, ale miłość i troska najbliższych, co w tym przedświątecznym okresie nabrało szczególnego znaczenia. Kamila Raźniewska Fot. SP Moskurnia
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe