Ostrów: Wraca rower miejski!

  • 06.05.2020, 07:35 (aktualizacja 07.05.2020, 09:37)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wraca rower miejski!
Od 7 maja znów można będzie korzystać z Ostrowskiego Roweru Miejskiego. W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym wszystkie rowery oraz terminale będą codziennie dezynfekowane.

Sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że od 14 marca br. wstrzymana została możliwość wypożyczania rowerów z miejskiego systemu. Od jutra pojazdy ponownie pojawią się na ostrowskich ulicach.
- Dzisiaj Miejski Zakład Komunikacji, jako operator systemu Ostrowskiego Roweru Miejskiego, ulokuje rowery we wszystkich stacjach. System uruchomiony zostanie w nocy z 6 na 7 maja. Pozwoli to na korzystanie ostrowianom z miejskich rowerów. Nasz system cieszy się dużym powodzeniem, dla wielu mieszkańców to sposób na dotarcie do pracy. By zadbać o ich bezpieczeństwo rowery i terminale będą dezynfekowane. Zalecamy ponadto wszystkim użytkownikom Ostrowskiego Roweru Miejskiego zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w czasie trwania epidemii – mówi Mikołaj Kostka, zastępca prezydenta miasta.

Zapraszamy do korzystania z systemu Ostrowskiego Roweru Miejskiego zarówno dotychczasowych, jak i nowych użytkowników.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe