Powiat Ostrowski: Sukces uczennicy z Odolanowa

  • 01.05.2020, 12:33
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sukces uczennicy z Odolanowa
Uczennica ZSZ w Odolanowie laureatką multimedialnego konkursu na temat epidemii.

Wychowawcy Krotoszyńskiego Hufca Pracy zorganizowali konkurs multimedialny pod nazwą „Epidemia – jak postrzegam walkę z koronawirusem”. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy w programie graficznym, w której musieli oni przedstawić własny punkt widzenia związany z walką z koronawirusem oraz skutecznymi formami walki z epidemią. Dodatkowo każda z osób biorących udział w konkursie musiała szczegółowo zapoznać się z ograniczeniami i nakazami uchwalonymi przez władze krajowe.
Do konkursu zgłosiło się łącznie 11 uczestników, a komisji najbardziej spodobała się praca, wykonana przez Karolinę Bargendę – uczennicę klasy II Branżowej Szkoły w Odolanowie. Uczennica z Odolanowa  będzie teraz rywalizowała na Wojewódzkim etapie konkursu. 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe