Ostrów: Pizza dla personelu medycznego

  • 29.04.2020, 07:35
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Pizza dla personelu medycznego
Ostatnio wiele lokali gastronomicznych angażuje się w pomoc ostrowskiemu szpitalowi, poprzez dostarczanie posiłków dla personelu medycznego. Jednym z takich lokali jest „Ristorante u Włocha”.

- My też, w miarę naszych możliwości, chcieliśmy podziękować lekarzom, którzy dzisiaj walczą na pierwszej linii frontu. Lekarze to nasi bohaterowie, zarówno w Polsce jak i we Włoszech. Na każdym pudełku pizzy, i dla lekarzy, i dla klientów, piszemy „tutto andrá bene”, czyli „wszystko będzie dobrze” po włosku - mówi właściciel „Ristorante u Włocha” Donato Berchicci.

Póki co, pizza od „Włocha” powędrowała na oddział chirurgii i na internę, ale w planach jest o wiele więcej oddziałów, w tym psychiatrii i ginekologii.

- Personel medyczny bardzo się cieszy z takich posiłków, nawet nie ze względu na samo jedzenie, a z faktu, że ktoś o nich myśli i pamięta - mówi Donata Berchicci. - Mamy nadzieję, że to wszystko szybko się skończy i wróci nasz piękny, normalny świat.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe