Kolarstwo: KTK z marszałkowskim wsparciem

  • 28.04.2020, 11:55
  • Ryszard Binczak
Kolarstwo: KTK z marszałkowskim wsparciem
Kaliskie Towarzystwo Kolarskie po raz kolejny otrzymało finansowe wsparcie od Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Dzięki przekazanym środkom młodzi zawodnicy będą mogli rozwijać swoje sportowe talenty w jeszcze lepszych warunkach.

Na doposażenie bazy sportowej KTK Kalisz, służącej szkoleniu dzieci i młodzieży w kolarstwie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego przeznaczył kwotę 33 000 złotych. Potwierdzające przekazanie środków dokumenty podpisane zostały w miniony piątek, w siedzibie Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego, w obecności Marzeny Wodzińskiej, członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Bogdana Jamroszczyka i Jacka Kasprzaka – prezesa i wiceprezesa KTK Kalisz.

- Dziękujemy pani marszałek za to, że w tak trudnym okresie znalazła czas i przywiozła nam dobrą nowinę. Dziękujemy za wspieranie naszej działalności służącej szkoleniu uzdolnionych sportowo dzieci i młodzieży - powiedział prezes KTK Bogdan Jamroszczyk.

- Gratuluję panu prezesowi Bogdanowi Jamroszczykowi tak świetnych trenerów, działaczy i kadry kolarskiej. W takich klubach rodzą się mistrzowie kolarstwa – stwierdziła Marzena Wodzińska.

Przekazane środki nie są pierwszymi, jakie Samorząd Województwa Wielkopolskiego przekazał na rzecz rozwoju młodych kaliskich kolarzy. Na przestrzeni ostatnich lat wysokość wsparcia osiągnęła kwotę blisko 200 tysięcy złotych.

www.kalisz.pl , fot. KTK Kalisz

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe