Ostrów: 350 litrów płynu do dezynfekcji od firmy Cadabra

  • 24.04.2020, 14:38
  • Ryszard Binczak
Ostrów: 350 litrów płynu do dezynfekcji od firmy Cadabra
Kolejna ostrowska firma wsparła samorząd ostrowski w czasie epidemii. Dziś przedstawiciele Salonu Meblowego Cadabra, na ręce prezydent Ostrowa, przekazali 350 litrów płynu dezynfekującego.

 To już kolejny gest solidarności i troski o bezpieczeństwo mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którym wykazują się prywatne ostrowskie firmy. Tym razem to Cadabra – salon meblowy usytuowany przy ulicy Poznańskiej. Firma tworzy klasyczne i nowoczesne meble dębowe. Oferuje produkty charakteryzujące się wytrzymałością, funkcjonalnością i niepowtarzalnym stylem. W jej asortymencie znajdują się jednak także płyny do dezynfekcji i to właśnie one trafiły dziś do rąk ostrowskiej prezydent.
- Dziękuję za ten wspaniały gest. To produkt w dzisiejszej sytuacji nieodzowny. Zaopatrzymy w niego naszych wolontariuszy, którzy dzielnie walczą ze skutkami wirusa pomagając w miejskiej akcji przy wykonywaniu zakupów seniorom i osobom niepełnosprawnym. Płyn ten trafi także do pracujących w terenie pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy niosą pomoc potrzebującym. To wspaniałe uczucie mieć w trudnych czasach wypróbowanych przyjaciół – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Firma, w formie darowizny, przekazała samorządowi siedemdziesiąt 5-litrowych pojemników płynu ERG CleanSkin+. Jest to preparat na bazie 72-procentowego alkoholu etylowego przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni, który działa wirusobójczo.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe