Powiat Ostrowski: Maseczki dotarły do mieszkańców

  • 23.04.2020, 07:24
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Maseczki dotarły do mieszkańców
Do większości miejscowości Gminy Ostrów Wielkopolski dotarły już maseczki ochronne. Dystrybucją maseczek zajęli się druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w poszczególnych wsiach.

Koszty zakupu 10 000 maseczek zostały pokryte z budżetu gminy. Ustalono, że jedno gospodarstwo domowe otrzyma pakiet składający się z dwóch maseczek oraz instrukcji ich zakładania i dezynfekowania, z którą warto się zapoznać.
W pierwszej turze maseczki zostały dostarczone do następujących miejscowości: Wysocko, Olędry Smardowskie, Sadowie, Kamienice, Czekanów, Karski. W dalszej kolejności maseczki dotarły do mieszkańców: Franklinowa, Kwiatkowa, Lewkowa, Kołątajewa, Słaborowic, Będzieszyna, Gutowa, Sobótki, Borowca, Szczurów, Biniewa, Górzna, Górzenka.  Do pozostałych miejscowości maseczki dotrą dziś lub jutro.

Przypomnijmy, że od 16 kwietnia maseczki ochronne zakładamy obowiązkowo w miejscach publicznych, a więc na ulicy, w sklepach, na spacerze, w kościele czy komunikacji miejskiej. JW
Fot. Jarosław Wardawy

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe