Powiat Ostrowski: Inwestycje na terenie Odolanowa

  • 21.04.2020, 12:09
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Inwestycje na terenie Odolanowa
Inwestycje drogowe na terenie Gminy i Miasta Odolanów nie zwalniają.


Zakład Usług Komunalnych cały czas pracuje nad renowacją ul. Sowińskiego. Oprócz tego w Garkach trwa kontynuacja (II etap) modernizacji ul. Głównej, poprzez wykonanie odnowy nawierzchni asfaltowej, biegnącego wzdłuż chodnika, a także odwodnienia drogi. Długość odcinka na którym prowadzone są prace to 348m.
Prace wznowiono także przy Grobli na rzece Barycz, gdzie pracownicy firmy RPM z Lublińca po któtkiej przerwie pracują już pełną parą. Głównym celem zadania jest poprawy stanu infrastruktury komunikacyjnej gminy, poprawa estetyki i kreowania zwartej i funkcjonalnej przestrzeni miejskiej.
W ramach przebudowy grobli na jej koronie przewiduje się również wykonać ścieżkę rowerową o szerokości 2,0 m o nawierzchni asfaltowej.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe