Ostrów: Miasto rozdaje maseczki

  • 14.04.2020, 20:34
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Miasto rozdaje maseczki
Do ostrowian trafiają właśnie bezpłatne maseczki. We wtorek - okolice ulicy Krotoszyńskiej.

W kolejnych dniach trafią w pozostałe części miasta. Każdy z roznoszących pokonał dziś około 30-kilometrową trasę. Poruszający się wraz z nimi samochód informował z głośników o dystrybucji.
- Maski trafiły najpierw do urzędu, gdzie wraz z moimi wiceprezydentami, sprawdzaliśmy ich jakość. Do paczki dołączona została instrukcja o tym, jak je dezynfekować oraz ulotka informacyjna - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.
Dystrybucja potrwa jeszcze kilka dni.
-  Maseczek szukajcie w swoich skrzynkach pocztowych. Również w budynkach wielorodzinnych. Pierwotnie miały być zawieszone na klamkach każdego z mieszkań, jednak to rozwiązanie uznaliśmy za bezpieczniejsze - dodaje prezydent.

Pamiętajmy, że od czwartku zakrywanie nosa i ust w przestrzeni publicznej jest obowiązkowe. 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe