Aglomeracja: Matury i egzaminy ósmoklasisty przesunięte!

  • 09.04.2020, 16:36
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: Matury i egzaminy ósmoklasisty przesunięte!
Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że terminy matur i egzaminów ósmoklasisty ulegną zmianie. Odbędą się nie wcześniej, niż w czerwcu.

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że matury i egzaminy ósmoklasisty zostaną przesunięte. Nie odbędą się wcześniej, niż w czerwcu,  raczej w jego drugiej połowie. O  dokładnym terminie egzaminów rząd poinformuje co najmniej trzy tygodnie wcześniej. 
Minister edukacji Dariusz Piontkowski pytany o możliwość wydłużenia roku szkolnego, zapewnił że nie ma takiej potrzeby, a świadectwa będzie można odebrać później lub zostaną przekazane drogą elektroniczną.
Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział również, że szkoły, przedszkola i żłobki zostaną zamknięte przynajmniej do 26 kwietnia. Przedłużony ma być też zasiłek opiekuńczy, który ma obowiązywać na tych samych zasadach, co obecnie. 
WIKI

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe