Ostrów: Wypadek na obwodnicy

  • 18.04.2017, 18:21
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Wypadek na obwodnicy
W poniedziałek, 17 kwietnia, kilkanaście minut po godzinie 17.00, na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego, najprawdopodobniej na skutek niezachowania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, doszło do wypadku drogowego dwóch samochodów osobowych: BMW X4 i ford Mondeo.
Osobom poszkodowanym w tym zdarzeniu - dwie osoby dorosłe i jedno dziecko - pierwszej pomocy medycznej udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu przewodów od akumulatorów, podaniu jednego prądu piany ciężkiej do komory silnika samochodu ford Mondeo, a następnie usunięciu pozostałości powypadkowych z drogi. Strażacy w celu złagodzeniu stresu podarowali również poszkodowanemu w tym wypadku dziecku maskotkę „Misia Ratownika”. W akcji trwającej ponad 1,5 godziny udział brały 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. KB Fot. JRG PSP Ostrów
Ryszard Binczak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe