Ostrów: Zostań w domu i oglądaj. Szymon Matyśkiewicz zaprasza

  • 06.04.2020, 14:32
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zostań w domu i oglądaj. Szymon Matyśkiewicz zaprasza
Ostrowski radny Szymon Matyśkiewicz zaprasza na instagramowe spotkania na żywo z niezwykle ciekawymi gośćmi. Można je oglądać od poniedziałku do piątku o godz.17:00.

Zaproszeni to m.in. sportowcy, lekarze, psycholodzy, nauczyciele. Poruszają wiele tematów związanych z alternatywnymi metodami spędzania czasu, samooceną, czy relacjami międzyludzkimi. Ma to na celu integrację, dodanie otuchy i wsparcia w tym trudnym dla każdego czasie. Co niezwykle przydatne, widz ma możliwość zadawania pytań osobom zaproszonym, a spotkania kończą się zadanym przez gościa wyzwaniem związanym z #zostanwdomu

 

Dziś, 6 kwietnia o 17.00, Szymon rozmawiał będzie z pedagog i kurator sądowy Ewą Konieczną, a jutro, 7 kwietnia, z Patrykiem Płomińskim szef ostrowskiego sztabu WOŚP.

Serdecznie zapraszam na: https://instagram.com/spuk.losopedagog?igshid=1wgpi7iu2abkr

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe