Powiat Ostrowski: Przyłbice ochronne dla służb medycznych

  • 02.04.2020, 08:03
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Przyłbice ochronne dla służb medycznych
Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie drukują i przygotowują ochronne przyłbice dla służb medycznych.

W ubiegłym roku podbili serca i zrobili ogólnopolskie show opracowując i drukując na drukarkach 3D robota humainodalnego NEO! Otrzymali za to m.in. Grand Prix Technograntów i spadł na nich przysłowiowy deszcz nagród! 
- Teraz wraz z grupą przyjaciół odpowiadają na potrzebę chwili. Na swoich sprzętach, swoimi siłami drukują i przygotowują ochronne przyłbice dla służb medycznych m.in. w Ostrowie - mówi Paweł Rajski starosta ostrowski. - Uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Technicznych! Młodzi, piękni i zdolni do tego łączą idę techniki z głębokim humanizmem. BRAWO!

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe