Ostrów: Baletowali koło żłobka

  • 30.03.2020, 06:43
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Baletowali koło żłobka
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego interweniowali wobec grupy osób, która świadoma obowiązujących ograniczeń wprowadzonych z uwagi na pandemię koronawirusa, spotkała się w rejonie ostrowskiego żłobka. Policjanci, wobec tych osób skierowali do sądu wnioski o ukaranie.

Ostrowscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu każdego dnia apelują, aby nie narażać siebie i swojej rodziny na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem i pozostać w domach. Nie wszyscy jednak są odpowiedzialni. Siedmioro mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nie przejęło się nowymi zasadami bezpieczeństwa i postanowiło spotkać się przy alkoholu w rejonie jednego ze żłobków na terenie miasta.

W tym „towarzyskim” spotkaniu uczestniczyły dwie kobiety w wieku 22 i 32 lat. Oraz pięciu mężczyzn w wieku 24-35 lat. Osoby te zachowały się bardzo nieodpowiedzialnie. W rozmowie z policjantami, jeden z mężczyzn oświadczył, że chętnie przyjmie karę od sądu. Teraz za swoje bezmyślne postępowanie poniosą konsekwencje. Policjanci, wobec tych osób skierowali do sądu wniosku o ukaranie.

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby być odpowiedzialnym i nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe