Powiat kaliski: Petanque w Boszkowie

• 18.04.2017, 12:52
Liskowscy gracze petanque wybrali się do Boszkowa, by wziąć udział w turniejach halowych.
1 kwietnia został rozegrany VII Halowy Puchar Polski Tripletów. Drużyna z Liskowa w składzie: Tomasz Grzelak, Konrad Broniecki oraz Rafał Kaczmarek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony zwyciężając w 6 z 7 meczy i tym samym zakończyła zawody na trzecim miejscu. Następnego dnia został rozegrany turniej dubletów o Puchar Starosty Leszczyńskiego. W gronie 43 drużyn reprezentanci Liskowa zajęli odpowiednio: Marek i Konrad Bronieccy siódme miejsce, a Rafał Kaczmarek z Tomkiem Grzelakiem ósme miejsce. Należy również dodać, że w niedzielę sześciu innych zawodników tj. Piotr, Krzysztof, Łukasz Gierosz, Łukasz Jasiński, Adam Mąkowski oraz Tomasz Filipiak wzięli udział w rozgrywanym turnieju prima Aprilis Cup w Łodzi. Naszym reprezentantom zabrakło nieco szczęścia, aby awansować do fazy finałowej rozgrywek i zajęli miejsca w drugiej i trzeciej dziesiątce: Piotr Gierosz, Łukasz Gierosz - 17 miejsce, Adam Mąkowski, Filipiak Tomasz - 21 miejsce, Krzysztof Gierosz, Łukasz Jasiński - 22 miejsce Fot. Stefan Bartkowiak