Aglomeracja: Apel dyrektora szpitala w Wolicy

  • 26.03.2020, 07:26
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: Apel dyrektora szpitala w Wolicy
Dyrektor szpitala w Wolicy Sławomir Wysocki wystosował apel do mieszkańców naszego regionu, z prośbą o wsparcie finansowe dla szpitala w okresie epidemii, który nakłada na wolicką placówkę wiele zobowiązań wobec pacjentów przekraczających możliwości finansowe placówki.

Poniżej publikujemy w całości apel dyrektora:

Szanowni Państwo,
w związku z aktualną sytuacją w Polsce i wprowadzonym przez Rząd stanem epidemii, a także skalą zagrożenia, z którym nie mieliśmy dotąd do czynienia, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe naszego Szpitala.
Obecna sytuacja wymusza podjęcie przez nas wielu pilnych, doraźnych decyzji oraz konieczność dodatkowych działań takich, jak m.in.: zakup sprzętu medycznego, środków ochrony osobistej czy środków dezynfekujących, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych pacjentów i personelu, jednak przewyższają one możliwości finansowe naszej placówki.
Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim osobom i instytucjom, które znając skalę naszych potrzeb, już udzieliły Szpitalowi wsparcia finansowego.
Jednak zdaje sobie sprawę, że walka z epidemią, której rozmiarów jeszcze nie znamy, wymaga bardzo dużych nakładów finansowych, jakich Szpital w Wolicy nie posiada. W związku z tym, by zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i zespołowi pracowników, jestem zmuszony skierować prośbę do przedsiębiorców, samorządowców, stowarzyszeń, mieszkańców naszego regionu oraz pacjentów o pomoc w tej dramatycznej dla nas sytuacji.
Wpłat można dokonywać na konto:
34 1560 0013 2014 0307 5740 0002, z dopiskiem: „darowizna KORONAWIRUS”
W przypadku pytań dotyczących przekazania darowizny, proszę o kontakt z sekretariatem: p. Marta Kubiak, tel. +48 728 948 992

Licząc na zrozumienie i wsparcie finansowe Szpitala,
życzę Państwu poczucia bezpieczeństwa i zdrowia,
lek. med. Sławomir Wysocki
Dyrektor

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe