Powiat Ostrowski: Pomagamy

  • 23.03.2020, 17:55 (aktualizacja 24.03.2020, 19:49)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Pomagamy
Ponad 912.000 zł (stan na poniedziałek popołudnie) wpłynęło na konto ostrowskiego szpitala zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez starostwo apelu o pomoc!

- Dziękuję wszystkim, którzy od lewa do prawa włączają się w tę akcję pomocy ostrowskiej lecznicy, udostępniają sam apel, ale także dzielą się swoimi pieniędzmi, chociaż wiemy, że to nie będzie łatwy czas dla nikogo - mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski. - Teraz kiedy zachorowań jest coraz więcej liczy się każdy grosz, bo proporcjonalnie rosną potrzeby służb medycznych! Dyrektor szpitala Dariusz Bierła, współpomysłodawca akcji, wraz ze swoimi współpracownikami robi teraz wszystko co w jego mocy, aby kupić za te pieniądze niezbędne rzeczy. Wrażenie robią zarówno te największe kwoty po kilkaset, kilkadziesiąt czy kilka tysięcy, jak również indywidualne wpłaty nawet kilka złotych. Wszystkie płyną nie z przymusu, ale z autentycznej chęci pomocy! Przykładów tej solidarności jest wiele. Przedstawimy zresztą szczegółową listę darczyńców, jeśli tylko wyrażą na to zgodę. Z ostatniego czasu ujęło mnie np. zachowanie sołtysów radnych i urzędników z gminy Nowe Skalmierzyce, którzy przekazali część swoich wynagrodzeń na pomoc dla szpitala. Wszystkim Państwu w imieniu swoim oraz szpitala SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe