Powiat Ostrowski: 105 urodziny w odolanowskim DPS

  • 17.03.2020, 12:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: 105 urodziny w odolanowskim DPS
Uroczystość 105 urodzin Józefy Kozera odbyła się w Gminno – Miejskim Centrum Pomocy „Wiara – Nadzieja – Miłość” w Odolanowie.

Przybrała ono formę spotkania kameralnego w gronie reprezentacji pracowników Centrum oraz delegacji z ODPS. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Centrum – Wojciech Słodkiewicz, który powiła również przybyłych na spotkanie gości w osobach: Marian Janicki – burmistrz Gminy i Miasta Odolanów, Jan Prokop – zastępca burmistrza Gminy i Miasta Odolanów, Janusz Szustkiewicz – przewodniczący Rady Gminy i Miasta Odolanów oraz Aleksandra Szkudlarz – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Przybyłe delegacje i współmieszkańcy złożyli na ręce jubilatki bukiety kwiatów oraz życzenia dalszych lat życia, przede wszystkim w zdrowiu oraz radości.

Na spotkanie przygotowano również filmowe życzenia od uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Odolanowie, mieszkańców Odolanowskiego Domu Pomocy Społecznej oraz seniorów z Dziennego Domu Senior+ w Odolanowie. Dla przybyłych przygotowano również tort urodziny oraz wspólne spotkanie przy kawie.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe