Ostrów: Urząd Miejski zamknięty dla petentów

  • 16.03.2020, 13:51
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Urząd Miejski zamknięty dla petentów
Od jutra, 17 marca (wtorek) do 25 marca 2020 r. (środa) Urząd Miejski będzie zamknięty dla petentów za wyjątkiem rejestracji urodzeń i zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego (wejście boczne do urzędu od strony al. Powstańców Wielkopolskich).

W związku z zamknięciem Urzędu Miejskiego dla interesantów, w sprawie zgonów prosimy o podchodzenie pojedynczo do drzwi z boku budynku. Prosimy dzwonić dzwonkiem, pracownik podejdzie po kartę zgonu.
W sprawach urodzeń prosimy o rejestracje elektroniczną, a w przypadku braku podpisu elektronicznego prosimy o telefon 62 5822431. W innych sprawach dotyczących USC prosimy o kontakt telefoniczny 62 5822431, 62 5822432 lub mejlowo [email protected]
W sprawach Dowodów Osobistych i Ewidencji Ludności prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną przez E-puap. W innych sprawach dotyczących meldunków i dowodów osobistych prosimy o kontakt telefoniczny 62 5822107,62 5822105 lub mejlowo [email protected]
Załatwianie pozostałych spraw wyłącznie w formie telefonicznej lub elektronicznej.
Punkt kasowy prowadzony przez BOŚ o/Ostrów Wlkp. w budynku Urzędu Miejskiego (na parterze) będzie zamknięty. Płatności można dokonać w oddziale Banku Ochrony Środowiska, ul. Raszkowska 48.
Zachęcamy do dokonywania płatności drogą elektroniczną.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe