Powiat Ostrowski: „Działaj Lokalnie”

  • 13.03.2020, 08:14
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: „Działaj Lokalnie”
Delegacja z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaczorach, jako jedni z 11 grantobiorców, uczestniczyła w Gali Podsumowującej XI edycję Konkursu „Działaj Lokalnie”.

Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w miejscowości Korzeńsko gm. Żmigród. Miejsce to jest siedzibą jednego z grantobiorców i zarazem współorganizatora gali, czyli grupy nieformalnej – Inicjatywa Działaj Lokalnie „Dbamy o swój dom”. Gale prowadził koordynator Programu Działaj Lokalnie w Dolinie Baryczy – Jan Bernacki. Na spotkanie przybyły reprezentacje grantobiorców, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, w tym również zastępca burmistrza Odolanowa – Jan Prokop.
Na gali rozstrzygnięto konkurs „Opowiedz …”, krótki reportaż filmowy o działaniach prowadzonych podczas realizacji projektów. Nagrodzono również grantobiorców za najciekawszą galerię zdjęciową redagowaną na stronie Działaj Lokalnie, w tym KGW Kaczory z projektem pt. „Kaczory – Integracyjnie i Aktywnie” otrzymało nagrodę  oraz dyplom z wyrazami uznania.
Projekt „Kaczory – Integracyjnie i Aktywnie” realizowany był od miesiąca czerwca do listopada 2019 roku, w ramach którego zorganizowano cykl spotkań, warsztaty florystyczno – papiernicze, biesiady, spotkania o charakterze rekreacyjno – sportowym.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe