Powiat Ostrowski: Uczennice z Raczyc nagrodzone w Poznaniu!

  • 13.03.2020, 08:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Uczennice z Raczyc nagrodzone w Poznaniu!
Podczas XXIV Targów Edukacyjnych w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród konkursu plastycznego pt. „Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej”.

W tym roku uwagę skupiono na Polakach działających w Niemczech. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Departament Edukacji i Nauki. Cztery uczennice z klasy drugiej Szkoły Podstawowej w Raczycach zostały laureatkami tegoż konkursu, który przebiegał etapowo: Ostrów, Kalisz, Poznań. Drugie miejsce zajęła Maja Kołodziej, natomiast wyróżnienia otrzymały: Anna Błaszczyk, Anna Wewior oraz Gabriela Tanaś. BK

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe