Powiat Ostrowski: Na wesoło z Kabaretem RAK, czyli Gminny Dzień Kobiet 2020

  • 10.03.2020, 07:25
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Na wesoło z Kabaretem RAK, czyli Gminny Dzień Kobiet 2020
Ponad 240 pań z gminy Ostrów Wielkopolski wzięło udział w Gminnym Dniu Kobiet. Na wydarzenie zapraszali wspólnie: wójt gminy Piotr Kuroszczyk, przewodniczący rady gminy Piotr Śniegowski oraz dyrektor GOK-u Adam Wasiela.

Panie do łez rozbawił Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty, trochę muzyki w połączeniu ze znakomitym kontaktem z publicznością zagwarantowały świetną zabawę. Artyści bawią widownię swoim charakterystycznym poczuciem humoru wywodzącym się jaki i oni ze Śląska.

Życzenia złożył Paniom wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

- Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy życzyć zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Niech zawsze towarzyszy Wam szacunek, życzliwość i zrozumienie. – mówił wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

Ciepłe słowa życzeń popłynęły także od przewodniczącego rady gminy Piotra Śniegowskiego.

Gminny Dzień Kobiet odbył się w GOK-u w Wysocku Wielkim. To wydarzenie, które organizowane jest od wielu lat. Od dwóch sezonów z zaproszenia może skorzystać każda mieszkanka z gminy Ostrów Wielkopolski. Jak podkreśla Adam Wasiela, każdego roku GOK proponuje paniom inny rodzaj zabawy.

- Jak co roku staraliśmy się zaskoczyć panie. W tym roku postawiliśmy na uśmiech, czyli Kabaret Rak. Długo zabiegaliśmy, by udało się zaprosić panów właśnie w tym terminie do Wysocka Wielkiego. Udało się. Myślę, że ten Dzień Kobiet był wyjątkowy też z tego powodu że byli wyjątkowi prowadzący, czyli rozpoczął Darek Pryczak i Adam Wasiela oczywiście na wesoło. – podkreśla Adam Wasiela, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim.

 

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe