Powiat Ostrowski: Obradowała Gminna Spółka Wodna w Odolanowie

  • 09.03.2020, 14:51
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Obradowała Gminna Spółka Wodna w Odolanowie
W restauracji Nadbaryczna odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej w Odolanowie.

Po otwarciu obrad i powitaniu gości przez przewodniczącą Zarządu Gminnej Spółki Wodnej w Odolanowie Grażynę Rogalę oraz wyborze przewodniczącego i protokolanta obrad, dokonano wyboru komisji skrutacyjno-wnioskowej, a następnie przedstawiono sprawozdanie zarządu z działalności statutowej za rok 2019 i komisji rewizyjnej.
Istotnym punktem spotkania było podjęcie uchwał: o zatwierdzeniu sprawozdania rzeczowo – finansowego spółki za rok 2019 i udzielenie zarządowi absolutorium;  wysokości składki na rok 2020; planie pracy na rok 2020; zatwierdzeniu ceny jednostkowej 1mb konserwacji dna rowu; zatwierdzeniu diet dla zarządu za rok 2019; upoważnieniu sołtysów do inkasowania składek; przyjęciu zmian w statucie
Po dyskusji i wolnych wnioskach, a także sprawozdaniu komisji wnioskowej, obrady zakończono.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe